Vánoce ve vegetariánském stylu ocení každý

Rady & tipy 17. 12. 2017
Vánoce ve vegetariánském stylu ocení každý

Mlsáte rádi, ale už vás nebaví vanilkové rohlíčky, včelí úly či pracny? Nebo baví, ale chcete na vánoční tabuli zařadit i něco zdravého? Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli „ano“, zkuste nové recepty s netradiční ingrediencí. Zdravou přísadou je zelený prášek - kombinace zelených superpotravin -­­ který dokáže divy s imunitou, ale poradí si i s detoxikací organismu a zlepší trávení. Což se během Vánoc bude hodit. celý článek »

Klasika z vánočního pečení v moderním kabátku

Rady & tipy 15. 12. 2017
Klasika z vánočního pečení v moderním kabátku

Vánoce klepají na dveře, proto neváhejte s přípravou voňavého cukroví už teď. Na žádném vánočním stole by nemělo chybět něco sladkého a samozřejmě ani kapr při štědrovečerní večeři. Pokud vám chybí inspirace, vyzkoušejte jeden z netradičních receptů, jehož základem jsou kvalitní ingredience pro ještě lepší chuť. celý článek »

Vánoce zdravě? I to lze, je ale nutné udělat kompromis

Rady & tipy 11. 12. 2017
Vánoce zdravě? I to lze, je ale nutné udělat kompromis

Vánoce, ať už pro každého z nás znamenají cokoli, jsou bezesporu svátkem neřízeného obžerství. Tím se automaticky stávají noční můrou pro každého, kdo se během roku snaží shodit pár kilogramů nebo pro ty, kteří jinak holdují zdravému životnímu stylu. Co by to ovšem bylo za Vánoce, kdybychom si odříkali cukroví nebo klasickou štědrovečerní večeři? Lze ovšem udělat kompromis a dopřát si vše, co k tomuto svátku patří. I když třeba v jiné, odlehčenější verzi.  celý článek »

Partneři Můžeme jíst zdravěji