Aktuálně

Soutěž: Nalaďte se na pohodovou vlnu zábavy s pivními mixy

Aktuálně 9. 7. 2018
Soutěž: Nalaďte se na pohodovou vlnu zábavy s pivními mixy

Ochucená piva zaznamenala v České republice v posledních letech skutečný boom. Vyznačují se většinou nižším obsahem alkoholu, ale zároveň si zachovávají hořkou chuť piva doplněnou příměsí například citrusových plodů. Ovocný pivní mix navodí letní atmosféru za každého počasí a naladí vás na pohodovou vlnu zábavy s vašimi přáteli. celý článek »

Česko se pyšní nejstarší palírnou v celé Evropě

Aktuálně 4. 7. 2018
Česko se pyšní nejstarší palírnou v celé Evropě

Mimořádné výročí 500 let letos slaví prostějovská Palírna U Zeleného stromu, která je nejstarším výrobcem pálenky na celém evropském kontinentu a zároveň dnes největším ryze českým producentem lihovin. Palírna U Zeleného stromu, domovina silných značek, jako jsou Stará myslivecká, Hanácká vodka či Blend 42 vodka, pro své spotřebitele chystá v letošním výročním roce hned několik příležitostí k přípitku. celý článek »

Rožnov pod Radhoštěm čeká velká gastronomická premiéra

Aktuálně 26. 6. 2018
Rožnov pod Radhoštěm čeká velká gastronomická premiéra

Rožnov pod Radhoštěm se poprvé stane dějištěm oblíbeného Garden Food Festivalu. Své kulinářské umění zde předvedou kuchaři z Beskyd i známá kuchařská esa z moravských a českých restaurací. Nebude chybět ani televizní šéfkuchař Zdeněk Pohlreich se svým novým projektem. Fanoušci dobrého jídla a pití si na své přijdou již v sobotu 30. června a 1. července. celý článek »

Král Sýrů s 95letou tradicí dozrál k dokonalosti

Aktuálně 23. 6. 2018
Král Sýrů s 95letou tradicí dozrál k dokonalosti

Psal se rok 1923, kdy se do Československa poprvé dostal francouzský sýr camembert. Zdali recepturu přivezl některý z českých sýrařů, který se při službě v armádě dostal až do Francie, to zůstává záhadou. Jisté je však to, že se čeští mlékaři a sýraři v Hesově na Přibyslavsku rozhodli tuto delikatesu vyrobit také a založili družstvo na zpracování mléka Pribina. Pravděpodobně tehdy ještě neměli tušení, že pokusem vytvořit obdobnou lahůdku, dají život nejproslulejšímu plísňovému sýru v České republice, který si už můžeme dopřávat skoro… celý článek »

Soutěž: Zdravá požitkářka

Aktuálně 14. 6. 2018
Soutěž: Zdravá požitkářka

Nová kuchařka z Knihy Dobrovský s názvem Zdravá požitkářka vám ukáže, jak na chutné koktejly, s nimiž nepřiberete ani gram navíc a zároveň získáte spoustu energie a prospěšných látek. Autorka Nicole Herft razí svěží přístup k přípravě koktejlů, v níž lahodné chutě a superpotraviny tvoří výživný energetický koktejl. celý článek »

Fit do plavek s müsli tyčinkami FIT? Zkuste štěstí v soutěži o pět dárkových balíčků

Aktuálně 9. 6. 2018
Fit do plavek s müsli tyčinkami FIT? Zkuste štěstí v soutěži o pět dárkových balíčků

Léto je za dveřmi, blíží se období vodních radovánek a dovolených. Chcete tuto dobu přivítat ve formě? Dejte zelenou zdravému životnímu stylu – začít můžete u aktivního pohybu a zdravého jídelníčku. Jeho základem by měla být tři hlavní, nutričně vyvážená jídla. Doplňte je zdravými a chutnými svačinkami. Trefou do černého jsou müsli tyčinky Fit od českého výrobce ÚSOVSKO FOOD Klopina. Díky praktickému balení je můžete mít vždy u sebe, dodají Vám potřebnou energii v práci, při sportu i pěším výletu. celý článek »

Partneři Můžeme jíst zdravěji