Adventní kalendáře v novém a zdravějším provedení

Aktuálně 19. 11. 2017

K Vánocům neodmyslitelně patří adventní kalendáře. Většinou je máme spojené s čokoládou, ale pro ty, kteří dbají na zdravý životní styl, máme dobrou zprávu. Na trhu se objevil adventní kalendář plný ořechů či sušeného ovoce.

Adventní kalendáře v novém a zdravějším provedení

Foto: Albert

Odpočítávejte dny do Vánoc díky adventnímu kalendáři plnému ořechů a sušeného ovoce. Originální adventní kalendář od české společnosti Poex najdete pouze v obchodech Albert. Vybrat si můžete ze dvou variant. První obsahuje ořechy a suché plody v čokoládě či jogurtu. Letošní novinka v přírodní podobě pak určitě potěší nejen ty, kteří žijí zdravě.

Adventní kalendář suchých plodů ze všech koutů světa s překvapením

Albert si letos pro zákazníky připravil novinku v podobě Adventního kalendáře suchých plodů ze všech koutů světa v přírodní podobě. Od 1. prosince až do Vánoc na vás čeká v každém okénku balíček plný oblíbených a zdravých dobrot, jako jsou mandle, kešu, kokos, sušené mango, lískové či pekanové ořechy. A na Štědrý den se každý můžete těšit na překvapení.

Adventní kalendář plný ořechů a sušeného ovoce

Zákazníci obchodů Albert se i letos mohou těšit na Adventní kalendář plný ořechů a sušeného ovoce. Po celé adventní období vám bude vánoční odpočítávání každý den zpříjemňovat balíček plný oblíbených namáčených dobrot, jako jsou rozinky, mandle ve skořici nebo kokos či lískové ořechy v čokoládě.

Autor: Redakce Můžeme jíst zdravěji

Partneři Můžeme jíst zdravěji