​Albert nabízí Porce pro 1

Aktuálně 11. 4. 2014

Obchodní řetězec Albert do své nabídky nově zařadil balení masa Porce pro 1 vlastní značky Řeznický pult. Zákazníci se mohou i u tohoto produktu spolehnout na 100% garanci kvality a na transparentní značení původu masa. Porce pro 1 vychází vstříc zejména zákazníkům, kteří buď žijí v domácnosti sami, nebo mají zrovna chuť na jiné maso než zbytek rodiny a rádi si uvaří něco chutného. Porce pro 1 prakticky představuje jednu porci, takže již není nutné řešit, co uděláme se zbylým masem, jako je tomu v případě zakoupení klasického balení.  

​Albert nabízí Porce pro 1

Různé typy masa za jednotnou cenu

Na výběr jsou samostatně balené vepřové medailonky, mleté maso a po jednom plátku zabalená vepřová plec, vepřová krkovice a vepřové pečeně. Všechna balení je možné zakoupit za jednotnou cenu 27 Kč za kus bez ohledu na typ masa. Maso je baleno v modifikované ochranné atmosféře, takže si déle zachovává svou kvalitu a čerstvost.

Řeznický pult

Vlastní značka Řeznický pult, pod kterou je v Albertu prodáváno také maso v balení Porce pro 1, zákazníkům garantuje 100% kvalitu, takže v případě nespokojenosti mohou využít služby vrácení peněz. Obal je zároveň upraven tak, aby zákazníkům co nejvíce usnadňoval výběr při nákupu. Písmo na etiketách je větší a jsou zde také uvedeny nutriční hodnoty výrobku. Zákazníci se také čím dál více zajímají o původ masa a z tohoto důvodu je pro ně na spodní straně obalu připravena etiketa, na které naleznou všechny tyto informace.

Autor: Redakce Můžeme jíst zdravěji

Partneři Můžeme jíst zdravěji