BIOSTYL – ECOWORLD 2017 proběhne tentokrát v listopadu

Aktuálně 26. 6. 2017

Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2017 se nebude konat v září, ale proběhne začátkem listopadu společně s Dětskou planetou. 

BIOSTYL – ECOWORLD 2017 proběhne tentokrát v listopadu

První listopadový víkend, 3. – 5. listopadu, bude holešovické výstaviště v Praze zasvěceno všem milovníkům zdravého životního stylu. Proběhne zde totiž veletrh BIOSTYL – ECOWORLD. I když byl původně plánovaný na září, v tomto termínu neproběhne z několika důvodů. Jednak na základě požadavků vystavovatelů, blízkosti k vánočnímu období a propojení s veletrhem Dětská planeta.

A co zajímavého zde najdete? Je toho spousta: desítky vystavovatelů z oblasti zdravého životního stylu a výživy, ekologicky šetrných výrobků, aktivního trávení volného času a relaxace, vylepšení zdravotní kondice a podobně. Představeny budou rovněž nejnovější environmentální trendy týkající se bezodpadového hospodaření, ochrany životního prostředí nebo produktů pro vícenásobné využití.

Těšit se můžete na poutavé expozice vystavovatelů z nejrůznějších segmentů. Seznámíte se s novinkami ze segmentu přírodních textilií, biopotravin, účinné bylinné, přírodní i bio kosmetiky i potravinových doplňků.

Souběžně s veletrhem proběhne také veletrh Dětská planeta, veletrh hraček, her a dětských potřeb.

Čekají na Vás stovky originálních produktů, a tak můžete na veletrhu začít s včasným nákupem vánočních dárků.

Obě akce je možné navštívit za cenu jednoho vstupného. 

Autor: Redakce Můžeme jíst zdravěji

Partneři Můžeme jíst zdravěji