Burgerfest – nejmasitější akce roku je opět tady! Pojďte soutěžit o vstupenky

Aktuálně 21. 8. 2018

Přijď o víkendu 8. a 9. září na největší festival burgerů a již 7. ročník - Jack Daniel´s presents Burgerfest 2018. Najdeš nás opět na Výstavišti v Holešovicích, ale tentokrát na Křižíkově fontáně. Loňský ročník znovu potvrdil, že jsme největší masovou akcí v Evropě i velkým svátkem všech milovníků dobrého jídla, fajn zábavy a pohodové atmosféry. Takže se opět těš na burgerové legendy, ale i nové podniky, ochutnej co nejvíc variací hambáčů a po pořádný porci masa si dej sladkou tečku nebo pořádný kafe. Pivo, víno poteče proudem a pro něco ostřejšího skoč do trucku plnýho tý nejlepší whiskey – Jack Daniel’s. Zkusit můžeš skvělé míchané drinky, třeba klasického Jacka s colou, skořicový Fire Štrúdl nebo medového Jacka na ledu. To bude ta pravá Amerika!

Burgerfest – nejmasitější akce roku je opět tady! Pojďte soutěžit o vstupenky

Bohatý program

Máme tu i malou ochutnávku letošního našláplýho programu, který bude ve znamení kuchařských showv podání gril masterů z celého světa. Přivítáme například BBQ Pit Boys GRYTA VÄSTERAS ze Švédska, Emerson do Nascimento se svým asados, nebo Matteo de Carli z Itálie – bývalý šéfkuchař z michellinské restaurace. Své umění představí i BBQ Pit Boys chapters z Holandska a Německa.

Program i pro děti

Pro nejmenší připravíme velkou zónu Primáček, kde se rozhodně nebudou nudit, takže spokojenost všech je zaručena. K tomu v sobotu vystoupí dětmi milovaná skupina Čiperkové a proběhne i podpisová akce. Dále servírujeme příjemnou hudbu kapel jako je Lord Bishop Rocks – dvoumetrový skvělý kytarista z newyorského Bronxu. Monna – rocksoulová kapela z Prahy, nebo Magenne – hudebnice, skladatelka i textařka v jedné osobě. Sobotní večer završí punk-rocková kapela Green Day Prague Idiots. Nabitý den pokračuje dalším DJ setem. V neděli se můžeš zhoupnout v bocích při Five O‘ Clock Tea, nebolegendární kapele 80-90tých let Abraxas se Slávkem Jandou. K večeru ještě zahraje ULTIMA - nu metalový band z Ledče nad Sázavou.Mimo jiné se můžeš těšit na dvě další kapely, které jsou ale překvapením!

Kromě kuchařských show a fajn hudby tě pobaví kluci z Na Stojáka a nemůžou chybět ani oblíbené soutěže v pojídání burgerů, amatérském grilování a další.

Kupuj lupen v předprodeji a sleduj náš facebook a web.

Pojďte s námi soutěžit!

Která kapela vystoupí na Burgerfestu?

a) Five O‘ Clock Tea

b) Five O‘ Clock Limo

c) Five O‘ Clock Wine

Pro tří z vás máme připravené celofestivalové vstupenky. Správnou odpověď posílejte do 4. září 2018 na soutez@mediaadvice.cz s heslem BURGERFEST. Výherci budou kontaktování e-mailem.

Autor: Redakce Můžeme jíst zdravěji

Partneři Můžeme jíst zdravěji