Den výživy v obchodním centru Quadrio

Aktuálně 12. 10. 2015

Na pátek 16. října si řada nájemců v obchodním centru Quadrio připravila akce a speciální slevy související s tematikou zdravé výživy či správného životního stylu. Quadrio tím připomíná Světový den výživy, který se po celém světě slaví již více než třicet let. Pokud nejste spokojeni se svými stravovacími návyky a chtěli byste změnit životosprávu, zastavte se v tento den ve Spálené ulici v obchodním centru Quadrio. 

Den výživy v obchodním centru Quadrio

Foto: 123rf.com

Kombucha, osobní trenér i poctivé pečivo

Cestu za přiměřenou stravou můžete zahájit v Lékárně Quadrio. Zkušená osobní trenérka a výživová poradkyně Mgr. Lea Vršecká zde bude od 11:00 do 18:00 hodin měřit množství podkožního i útrobního tuku a objem svalové hmoty. Na základě výsledků poradí s případnou úpravou životosprávy. Následovat může zastávka ve stylové kavárně Café Level, ve které ochutnáte exotickou kombuchu a zázvorovo-mátový čaj s medem se slevou 30 %. Způsob stravování se podepisuje i na stavu zraku. Ten si necháte změřit zcela zdarma v Eiffel Optic. Připraveny tu budou i akční nabídky v podobě 50% slevy na dioptrická skla, až 70% slevy na dioptrické obruby, nebo až 60% slevy na sluneční brýle. Závěrečnou odměnu získáte v pekařství Jan Mašek. Když se prokážete účtenkou z libovolného nákupu v OC Quadrio, dostanete zdarma poctivý bochník chleba, připravený tradiční kvasovou výrobou z Jizerských hor. Okusit budete moci i Domácí dobroty bez lepku.

Den výživy v Quadriu navazuje na Světový den výživy

Připravena je i tipovací soutěž, ve které zákazníci mohou odhadnout, kolik bochníků chleba rozdá pekařství Jan Mašek během Dne výživy v Quadriu. Den výživy v Quadriu navazuje na Světový den výživy, která má za cíl upozornit na špatné stravovací návyky, velký výskyt obezity u dospělých lidí i dětí a zbytečné plýtvání jídlem ve vyspělých zemích. To je v kontrastu se situací v rozvojových zemích, kde lidé naopak často trpí nedostatkem potravin.

Autor: Redakce Můžeme jíst zdravěji

Partneři Můžeme jíst zdravěji