Fit do plavek s müsli tyčinkami FIT? Zkuste štěstí v soutěži o pět dárkových balíčků

Aktuálně 9. 6. 2018

Léto je za dveřmi, blíží se období vodních radovánek a dovolených. Chcete tuto dobu přivítat ve formě? Dejte zelenou zdravému životnímu stylu – začít můžete u aktivního pohybu a zdravého jídelníčku. Jeho základem by měla být tři hlavní, nutričně vyvážená jídla. Doplňte je zdravými a chutnými svačinkami. Trefou do černého jsou müsli tyčinky Fit od českého výrobce ÚSOVSKO FOOD Klopina. Díky praktickému balení je můžete mít vždy u sebe, dodají Vám potřebnou energii v práci, při sportu i pěším výletu.

Fit do plavek s müsli tyčinkami FIT? Zkuste štěstí v soutěži o pět dárkových balíčků

Aktuálně je v nabídce 16 různých příchutí

Müsli tyčinky Fit jsou vyrobené z kvalitních přírodních surovin – sušeného ovoce, ovesných a pšeničných vloček, extrudované kukuřice, nejrůznějších semínek a ořechů. Aktuálně je v nabídce 16 různých příchutí, ve variantě bez polevy nebo s jogurtovou i kakaovou polevou. Žhavou novinkou je Fit müsli ananasová a Fit müsli černá jeřabina.

Tyčinky mají vysoký obsah vlákniny, která je nezbytná pro správné fungování organismu. Jsou výborným zdrojem vitamínů, minerálů a zdrojem postupně se uvolňující energie - fungují tak lépe než "rychlé cukry" klasických sladkostí. Stanou se oblíbenou svačinkou pro malé i velké.

Pojďte s námi soutěžit!

Už se Vám na müsli tyčinku Fit sbíhají sliny? Zapojte se do jarní soutěže, ve které můžete vyhrát dárkový balíček s výběrem jednotlivých příchutí. Výhra čeká na ty, jež správně odpoví následující soutěžní otázku a budou mít štěstí při slosování.

Která müsli tyčinka je novinkou v portfoliu Fit müsli?

a) malina

b) mango

c) černá jeřabina

Nápovědu a další informace naleznete na: www.usovsko.eu a www.tycinkafit.cz.

Správné odpovědi zasílejte do 23. června 2018 na soutez@mediaadvice.cz s heslem FIT TYČINKY, kdy vylosujeme pět výherce. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Autor: Redakce Můžeme jíst zdravěji

Partneři Můžeme jíst zdravěji