Jak jíst zdravě, chutně a hravě?

Aktuálně 1. 2. 2018

Začátek roku s sebou přináší tradičně mnoho nového. Albert si letos předsevzal, že pomůže svým zákazníkům vyrazit zdravým směrem a naskočit tak na dráhu správného životního stylu. Chce být pomocníkem při výběru potravin, inspirací při jejich kombinaci a v nové sběratelské kampani přináší i nápady, jak si je hravě zabalit. A proč? Protože přece stojí za to jíst lépe.

Jak jíst zdravě, chutně a hravě?

Jsme to, co jíme

Jídlo má nejen chutnat, ale má také dělat radost. Má být zdrojem inspirace a dobré nálady. Zdravý životní styl nemusí být fuška. Není to jen o striktních dietách, ale hlavně o přístupu, co si dáme na talíř, o výběru potravin a jejich správné kombinaci. Albert chce svým zákazníkům pomoct a ukázat, jak na to. Po celý rok bude přinášet nápady a inspiraci pro každý den - od plnohodnotné snídaně přes zdravé obědy až k rychlé a lehké večeři.

Zabalte to hravě

Zdravého životního stylu se týká i první letošní sběratelská kampaň. O správný pitný režim se hravě postarají moderní prémiové lahve Contigo. A díky originálním ubrouskům a kapsičkám, které poslouží nejen k zabalení a uchování dobrot, ale třeba i jako stylové prostírání, bude chtít svačit ve škole či v práci každý, malí i velcí. Navíc jsou šetrné k životnímu prostředí – můžete je používat opakovaně, po použití stačí jen otřít či vyprat.

Za každých 200 korun nákupu v obchodech Albert zákazníci získají jeden bod. Další body pak obdržíte za partnerské produkty. Třeba při nákupu výrobků z řady Nature´s Promise hned tři. Nasbírané body pak můžete vyměnit za lahve, svačinové kapsičky a ubrousky s výraznou slevou, a to až do 6. března.

Jíst lépe není žádná dřina

Existuje celá řada receptů, způsobů a kombinací, které lze vyzkoušet. A že se není čeho bát, zjistíte na webu www.albertzdrave.cz. Najdete tam jak inspiraci a nové nápady na zdravé a chutné vaření, tak i řadu dalších tipů ke správnému životnímu stylu.

Nechte se inspirovat a vyzkoušejte vynikající tuňákové placičky s oblohou. Pokud se vám nedařilo přesvědčit děti k rybě v jiné formě než rybích prstů či klasického filé, budete určitě příjemně překvapeni.

Recept: Sendvič plný zdraví

Suroviny (4 porce)

  • Nature’s Promise Veggie Bio pomazánka s rajčaty a bazalkou
  • chléb žitný
  • polníček
  • ledový salát
  • svazek ředkviček
  • výhonky z červené řepy
  • mungo klíčky
  • pažitka

Jak na to?

Na plátek tmavého žitného chleba poklademe polníček a ledový salát. Následně namažeme vrstvou Nature’s Promise pomazánky a navrch přidáme plátky ředkviček, výhonky z červené řepy, mungo klíčky a pažitku. Sendvič přiklopíme druhým plátkem žitného chleba a rychlou, zdravou svačinku máme hotovou. Tip: Zabalte si sendvič do originální svačinové kapsičky či ubrousku Freshpack.

Autor: Redakce Můžeme jíst zdravěji

Partneři Můžeme jíst zdravěji