Kam na originální rande? Zkuste piknik v centru Prahy

Aktuálně 14. 7. 2015

Naplánovat ideální rande může být pořádná fuška. Přečtěte si pár fíglů, jak si práci ulehčit. Dobrým jídlem nikdy nešlápnete vedle. Pozvěte protějšek třeba na oběd. Pokud ho uvaříte sami, určitě máte body navíc, plánování si tak ale vůbec neusnadníte. Na druhou stranu, aby se nejednalo o jednu z mnoha schůzek v restauraci, buďte originální a pozvěte partnera nebo partnerku na piknik. Restauraci z toho ale nevynechávejte, s plánováním rande vám může hodně pomoci.

Kam na originální rande? Zkuste piknik v centru Prahy

Foto: Barbar Restaurant

Vyberte si to, co máte rádi

V restauraci Barbar si můžete objednat plný piknikový koš. Sami si vyberete, co vám do něj kuchaři připraví. Volit můžete z menu, které restaurace mění každé dva týdny. Nebo si dát něco z pestré obědové nabídky. Ta vždycky obsahuje skvělé polévky, dezert a salát, většinou i nějaký burger s domácí bulkou, tataráček, slané palačinky nebo třeba steak. V Barbaru kuchaři nejraději pracují s tím, co je zrovna v sezóně, a podle toho vypadá i menu. Do koše vyberte od každého něco a určitě si pochutnáte.

Co když nevyjde počasí?

Před schůzkou si koš vyzvedněte a doneste na vybrané místo. Restaurant Barbar se nachází na Malé Straně, takže se k pikniku nabízí Petřín – ideální místo na rande a zároveň je to blízko. A kdyby vám počasí překazilo plány? Nenechte si zkazit den a využijte útulné atmosféry restaurace v centru Prahy. Objednejte si nějaký dobrý míchaný drink a užijte si chvíle s těmi, které máte rádi.

Více na  www.bar-bar.cz nebo na Facebooku.

Autor: Redakce Můžeme jíst zdravěji

Partneři Můžeme jíst zdravěji