Lokální potraviny konečně nakoupíte i online

Aktuálně 19. 10. 2014

Od října si nejoblíbenější produkty prodejen lokálních potravin Sklizeno můžete nakoupit na internetu a během 90 minut si je nechat dovézt až domů. To vše ve spolupráci s online supermarketem Rohlik.cz, díky které Sklizeno rozšířilo svůj dosah na celou Prahu. Vůbec poprvé je tak možné objednávat kvalitní lokální potraviny ze Sklizeno na internetu. Na Rohlik.cz najdete tyto potraviny ve speciální sekci „farmářské“, která je navíc označena logem Sklizeno.

Lokální potraviny konečně nakoupíte i online

Foto: 123rf.com

Kvalitní maso a výrobky s původem

Na Rohlik.cz najdete tu část sortimentu Sklizeno, kterou budete těžko shánět v běžné maloobchodní síti. Jedná se především o kvalitní maso a masné výrobky s původem – vyzrálé hovězí, zvěřinu, 100 % moravskou drůbež, mléčné výrobky, paštiky, víno a podobně. Postupně se nabídka bude rozšiřovat o biopotraviny, šunky a uzeniny, což jsou speciality, výrobky, pro které si zákazníci chodí cíleně do Sklizeno.

Nabídka pro více zákazníků

„Díky spolupráci s Rohlik.cz můžeme naše nejoblíbenější výrobky nabídnout mnohem více zákazníkům, kteří nás nemají na své nákupní trase nebo nakupují ve farmářské kvalitě jen část svých nákupů a nevyplácí se jim kvůli tomu jezdit k nám. Věřím také, že komfort doručení do 90 minut kamkoliv po Praze ocení i naši stávající zákazníci. Zakládáme se na nadstandardních službácha spolupráce s Rohlik.cz je pro nás dalším zlepšením zákaznického komfortu,“ vysvětluje důvod partnerství Rohlik.cz a Sklizeno David Kukla, zakladatel Sklizeno.

Rozšíření nabídky o kvalitní potraviny

„Spolupráce se Sklizeno pro nás znamená rozšíření naší nabídky o velmi kvalitní a prověřené potraviny, které u nás zákazníci často hledají. Sklizeno a Rohlik.cz mají velmi podobnou klientelu, takže místo toho, abychom o jeden trh bojovali, zvolili jsme partnerství, kde ze spolupráce mohou profitovat všechny strany a zákazníci především,“ říká Tomáš Čupr, spoluzakladatel Rohlik.cz.

Autor: Redakce Můžeme jíst zdravěji

Partneři Můžeme jíst zdravěji