Na podzim budou v UGO barech kralovat hrušky

Aktuálně 7. 10. 2014

Už jste to slyšeli? Síť UGO barů doslova zavalily ty nejsladší hrušky. A ne že by tu někdo váhal, co s nimi. Koncem září se na podzimním menu objevily čtyři nové hruškové nápoje a v jejich čele bojovník proti podzimním neduhům – tandem hrušek s brusinkami doladěný trochou medu.

Na podzim budou v UGO barech kralovat hrušky

Foto: UGO

Posílí nám imunitu a dodá energii

Podzimní sychravé počasí je zkouškou pro naši imunitu. Po létě plném osvěžujících melounů podzim volá po něčem „silnějším“, co by posílilo naší imunitu a dodalo nám energii na boj s nepříznivými podmínkami. Naštěstí na podzim dozrává ideální ovoce. Sladké, šťavnaté a superzdravé hrušky. V UGO barech si proto můžete po téměř celý podzim objednat speciální hruškový koktejl, který posiluje imunitu a pomáhá v boji s podzimem – mix hruška, banán, brusinky a med.

Pomáhají bojovat proti urologickým potížím

O brusinkách je dobře známo, že jsou zdravé na všech možných frontách. Málokdo ví, že hrušky jsou také nabité zdravím. Prospěšné jsou v mnoha ohledech, na podzim ale obzvláště ženy ocení, že jak hrušky, tak brusinky pomáhají bojovat proti urologickým potížím. Včelí med koktejlu navíc dodává antiseptické látky. Dopřávejte si pravidelně podzimní hruškový koktejl + záda v teple a nepříjemné potíže se vám budou obloukem vyhýbat. Z dalších hruškových drinků můžete ochutnat:

  • koktejl hruška + ananas osvěžený limetou
  • koktejl hruška + mango + špenát
  • čistou hruškovou šťávu

Sezónní hrušková nabídka odstartovala 22. září a vydrží v UGO barech až do Mikuláše. Ceny hruškových šťáv začínají na 47 Kč za 0,2 l.

Autor: Redakce Můžeme jíst zdravěji

Partneři Můžeme jíst zdravěji