Na poslední víkend v srpnu je připraven druhý ročník největší „street food“ přehlídky v ČR

Aktuálně 9. 8. 2015

Na Smíchovské náplavce se 29. 8. 2015 uskuteční druhý ročník Náplavka Street Food, který navazuje na úspěšnou premiéru v loňském roce. Opět se bude připravovat a prodávat občerstvení z food trucků a originálních stánků, kromě účastníků z minulého roku, se zde budou prezentovat aktuální trendy v oblasti „streetfoodové“ gastronomie.

Na poslední víkend v srpnu je připraven druhý ročník největší „street food“ přehlídky v ČR

Foto: Street Food

Cílem festivalu je představit návštěvníkům gastronomii různých zemí a pokrmy, se kterými se místní lidé setkávají každodenně v ulicích. Náplavka Street Food na Hořejším nábřeží vás přenese do různých koutů světa a odlišných kultur.

Na co se můžeme na náplavce těšit?

Na street food v indickém stylu, raw food, marockou kuchyni, grilované čerstvé ryby, mexické tortas, pastrami, americké BBQ, burgery, španělské tapas, etiopskou indžeru, holandské sledě, gruzínský šašlik, exotické ovoce nebo smažený hmyz. Většina ze zúčastněných prodejců přímo pochází nebo má určitý vztah k zemi, jejíž kuchyni prezentuje – můžete se tedy těšit na skvělé pokrmy s odborným výkladem.

Akce se bude pořádat od 10.00 do 21.00, vstupné je 30 Kč a jsou v něm zahrnuty časopis Street Food a energetický nápoj Tiger.

Autor: Redakce Můžeme jíst zdravěji

Partneři Můžeme jíst zdravěji