Nakupujte od těch nejlepších v oboru

Aktuálně 9. 2. 2015

Rohlik.cz je online supermarket s tak širokým sortimentem, že si tu můžete nakoupit nejen potraviny, ale i potřeby do domácnosti nebo pro domácí mazlíčky. Do 90 minut od objednání můžete mít doma například čerstvé ryby z Makra, farmářské maso a uzeniny ze Sklizeno, mezinárodní lahůdky z My Food Market a všechno pro vašeho mazlíčka z Pet Center.

Nakupujte od těch nejlepších v oboru

Foto: Rohlik.cz

Klasické balení pro domácnost

Máte do Makra daleko nebo vám nevyhovují obrovská multi balení? Pak doporučujeme nakupovat na Rohlik.cz. Makro je hlavním dodavatelem tohoto online supermarketu a vy na www.rohlik.cz můžete nakoupit ty nejoblíbenější potraviny a drogerii z Makra v klasických baleních pro domácnosti. Milovníky čerstvých ryb a masa z Makra potěší, že už pro ně nemusíte jezdit desítky kilometrů přes Prahu. I ty si můžete jednoduše koupit online a za 90 minut je máte na stole. Vařit ale musíte sami.

Široká nabídka farmářských potravin

Na Rohlik.cz můžete vybírat i v široké sekci farmářských potravin. Zde najdete sortiment kvalitních českých potravin od dalšího dodavatele – Sklizeno. Tato síť lokálních potravin dodává farmářské maso, poctivé uzeniny, mléčné výrobky, ale i potraviny pro speciální diety, jako jsou bezlepkové potraviny, dia, raw i bio.

Mezinárodní speciality dodává My Food Market, specialista na zahraniční lahůdky. Dočkají se tu fanoušci limonád Fentimans, milovníci snad všech kuchyní Asie i zapřisáhlí Italové.

Rohlik.cz ale nezapomíná ani na nejrozmazlovanější členy domácnosti. Díky spolupráci se sítí chovatelských potřeb Pet Center si na Rohlík.cz můžete koupit všechno pro své domácí mazlíčky, ať už jsou chlupatí, opeření nebo vodní.

Nakupte celý rodinný nákup

„U každého oddělení jsme vybírali ty nejlepší dodavatele ve svém oboru s širokým sortimentem. Postupně budou přibývat další z oblasti drogerie, dětských potřeb a několika dalších segmentů. Chceme na Rohlíku nabídnout tak široký sortiment, aby u nás zákazníci mohli nakoupit opravdu celý svůj rodinný nákup do poslední položky, ať je to javorový sirup, pěna do koupele nebo prémiové krmivo pro psy,“ vysvětluje Tomáš Čupr, spoluzakladatel Rohlik.cz.

Autor: Redakce Můžeme jíst zdravěji

Partneři Můžeme jíst zdravěji