Navštivte Den zdraví 2014

Aktuálně 13. 10. 2014

Nestlé dlouhodobě podporuje vyvážený životní styl a proto se i letos zúčastní akce Den zdraví 2014, kterou organizuje společnost STOB (STop OBezitě). Akce se koná v sobotu 18. října 2014 od 10 hodin v Praze – na základní škole Rakovského v Modřanech. Tento den bude plný sportovních aktivit zaměřený na vyvážený způsob života.

Navštivte Den zdraví 2014

Pro usnadnění k dispozici interaktivní aplikace

Program Plus pro Vás od Nestlé se prostřednictvím internetového portálu zaměřuje na vyvážený životní styl, do kterého patří správná strava, dostatek pohybu a bezpochyby i psychická pohoda. Zajímavé informace, nápady, tipy jsou doplněny radami a komentáři předních specialistů a odborníků. Pro usnadnění cesty k vyváženému životnímu stylu jsou připraveny interaktivní aplikace a nechybí ani ankety a soutěže podporující právě vyvážený životní styl.

I v letošním roce se účastníme akce Den zdraví, abychom podpořili ty, kteří se zajímají o svůj životní styl, a rádi bychom tímto všechny pozvali. Akce se uskuteční v sobotu 18. října 2014 od 10 hodin na Základní škole Rakovského v Modřanech.

Řada sportovních aktivit i ověření zdravotního stavu

Pro návštěvníky je připraven bohatý program, mohou vyzkoušet různé druhy pohybových aktivit, zúčastnit se turnaje ve stolním tenise, ověřit si svůj zdravotní stav pomocí měření nebo využit odporného poradenství. A protože i strava je nedílnou součástí zdravého životního stylu, připraveny budou nejen ochutnávky novinek z oblasti zdravé výživy, ale i prodejní výstava.

Tato akce láká rok od roku více zájemců. Dobrou zprávou však zůstává, že i letos je celý den, včetně poskytovaných služeb zdarma.

Autor: Redakce Můžeme jíst zdravěji

Partneři Můžeme jíst zdravěji