Navštivte Jack Daniel´s presents Burgerfest 2017

Aktuálně 4. 9. 2017

Nejmasitější akce v roce je opět tady - Jack Daniel´s presents Burgerfest 2017. Přijď o víkendu 9. a 10. září na Výstaviště v Holešovicích a užij si již 6. ročník největšího festivalu burgerů v Evropě se vším všudy. Ochutnat můžete nepřeberné množství variací této pochoutky na všechny možný způsoby a samozřejmostí budou i burgery pro vegetariány a vegany.

Navštivte Jack Daniel´s presents Burgerfest 2017

Burgerové legendy na jednom místě

Představ si tu sílící vůni grilovanýho hovězího…can you smell that? It’s smells guuud! Burgerové legendy a nové podniky se sjedou z České republiky, ale i od našich sousedů ze Slovenska. Ochutnej nepřeberné množství variací této pochoutky na všechny možný způsoby a samozřejmostí budou i burgery pro kytkožrouty. Radost ti udělá sladká tečka v podobě cronatu, což je kombinace donutu a croissantu, nebo jestli ještě nemáš dost, tak si dej k tomu zmrzlinový hamburger. Všechno spláchneš pěkně studeným pivem, limem či vínem z toho správnýho svahu. Je libo něco ostřejšího? Tak potom navštiv truck plný dobrot brandu Jack Daniel´s, který má nejen skvělé drinky, ale hlavně je letitým partnerem Burgerfestu.

Těšit se můžete i na zahraniční hvězdy

Letošní ročník bude ve znamení kuchařských show v podání grill masterů z celého světa, kteří představí nové trendy a techniky v přípravě masa a burgerů. Navštíví nás grill mistr, který přijede ukázat své umění z oblasti Gaúcho v daleké Brazílii - milovník burgerů, umělec a skvělý kuchař v jedné osobě - Emerson Khan. Další hvězdou bude Joe Barbosa z Las Vegas ze Spojených Států Amerických člen BBQ Pit Boys, nebo Karl Heinz Drew z Mnichova. Taky si užij amatérské grilování BBQ Pit Boys chapters z Holandska a Švédska.

Burgerfest má i pro letošek připraveno mnoho překvapení a jedním z nich je Ohnivý kuře živě, kde budeš mít možnost osobně potkat hvězdy tohoto seriálu. Koho? Nech se překvapit!

Hudební doprovod

K libovým burgerům patří i libová muzika a zhoupnout v bocích se můžeš při vystoupení americké rodačky s nezaměnitelným hlasem i charismatem - Tonya Graves, nebo při neméně originální partičce handicapovaných umělců z The Tap Tap. Čekají tě další pecky včetně vystoupení kluků z Na Stojáka. Nebudou chybět oblíbené soutěže v pojídání burgerů, grilování amaterů a především soutěž Nejrychlejší vodražeč, kdy můžeš vyhrát Haryka na víkend. Myslíme i na naše nejmenší, pro ně bude připraveno v Žirafa zóně spoustu herních aktivit a zábavy. Kup vstupenky on-line nebo na místě za stejnou cenu. Takže hoď to do mobilu, nebo na ledničku a 9 – 10. září sraz na Výstavišti. Pro více info sleduj náš FB.

Pojďte s námi soutěžit!

Která kapela vystoupí na Burgerfestu?

a) The Hop Hop

b) The Tap Tap

c) The Pop Pop

Pro tří z vás máme připravené celofestivalové vstupenky. Správnou odpověď posílejte do 6.září 2017 do 17:00 na soutez@mediaadvice.cz s heslem BURGERFEST. Výherci budou kontaktování e-mailem.

Autor: Redakce Můžeme jíst zdravěji

Partneři Můžeme jíst zdravěji