Podzimní očista se vrací rozšířená o meditace

Aktuálně 18. 8. 2016

Už třetí kolo oblíbeného detoxikačního programu UGO Očista proběhne letos na podzim ve třech říjnových termínech. Očistná kúra založená na pití čerstvých ovocných a zeleninových šťáv bude letos rozšířená o zprávy a meditace na každý den prostřednictvím nové mobilní aplikace. Meditace šité na míru programu UGO Očista připravil amerického spisovatel, uznávaná světová autorita v oblasti osobního rozvoje, zdravého životního stylu a celostní medicíny Deepak Chopra. K tomu na každé pobočce budou zákazníkům k dispozici školení ambasadoři a Očista nabídne ještě vyladěnější chuťové kombinace. Přihlašování do UGO Očisty startuje 4. září a bude probíhat do 2. října.

Podzimní očista se vrací rozšířená o meditace

Foto: UGO

Výhody očistné kůry

Na podzim očistná kůra může pomoci tělu připravit se na chladnou zimu, nastartovat imunitu a dodat energii, které se v krátících se sychravých podzimních dnech tělu často nedostává. Tři dny jen na tekuté stravě pomohou tělu odpočinout si od škodlivin, se kterými se musí každý den vypořádat, uleví zažívacímu ústrojí a doplní pořádnou dávku vitamínů a minerálů. A k tomu si tentokrát můžete vyčistit v rámci UGO Očisty nejen tělo, ale i mysl. Tentokrát Očista proběhne ve třech termínech (11. – 13. 10., 18. – 20. 10., 25. - 27.10.) v 63 Freshbarech a Salateriích UGO v Česku i na Slovensku.

Jak UGO Očista funguje?

  • První tři dny nastartujete očistu lehkým jídelníčkem bez masa, obilovin a laktózy.
  • Další tři dny konzumujete pouze šťávy a koktejly sestavené výživovými odborníky speciálně pro očistu organismu. Každé ráno si je vyzvednete na vámi zvoleném UGO baru nebo v Salaterii.
  • Poslední tři dny dodržujete opět lehký jídelníček s recepty pro inspiraci nebo podle vlastní volby.

Kombinace ovoce a zeleniny

Nadcházející kolo UGO Očisty je opět o chlup lepší, a to i díky zpětné vazbě zákazníků předchozích kol. Kombinace ovoce a zeleniny budou při zachování nutričních vlastností drinků upravené tak, aby zároveň ještě lépe chutnaly. Receptury obohatí sezónní suroviny (např. grep nahrazuje rebarboru), které budou právě na podzim v plné síle a chuti.

Další novinky

Kromě receptur nově UGO zapracovalo na podpoře účastníků Očisty. Na výdejnách bude nově dispozici speciálně vyškolený UGO Ambasador pro všechny otázky týkající se UGO Očisty. Kromě manuálu s doporučením, jak se chovat během tří dnů před a po šťávovém maratonu, a s recepty od šéfkuchaře Petra Klímy z Countrylife bude účastníkům opět odborně pomáhat výživová poradkyně Monika Divišová z centra Wellnessia.

Velkou novinkou je pak mobilní aplikace, která bude každý den připomínat důležité zásady nebo třeba poradí, jak účinky Očisty podpořit pomocí meditace. Meditační programy pro UGO sestavil světově uznávaný odborník na zdravou výživu Deepak Chopra.

Pro velký zájem slovenských fanoušků Očista vůbec poprvé proběhne na Slovensku. Do podzimního kola UGO Očisty se můžete registrovat od 4. září do 4. října na webu www.ugoocista.cz Cena celého 9denního uceleného programu je 1490 Kč. Za ni dostane účastník třídenní "tekutou stravu" s termotaškou, ve které si zásoby na každý den bude odnášet, rady, tipy a jídelníček pro lehké dny, konzultace výživové poradkyně po celou dobu programu a k tomu aplikaci plnou informací o Očistě, motivačních rad a meditačních cvičení Deepaka Chopry. 

Autor: Redakce Můžeme jíst zdravěji

Partneři Můžeme jíst zdravěji