Přijď se pobavit s rodinou nebo přáteli na Prague Ice Cream Festival

Aktuálně 22. 5. 2016

Pražský nejvíc cool festival! Přijď se pobavit s rodinou nebo přáteli na Prague Ice Cream Festival - svátek všech druhů zmrzliny! Není lepší způsob jak zahájit léto! Znovu vás osvěží vaši oblíbení místní i světoví výrobci. Druhý ročník bude také obohacen o skvělý doprovodný program pro všechny věkové skupiny a rozšířené zázemí pro vaše pohodlí. Samozřejmě nebudou chybět tolik oblíbené soutěže, zmrzliny zdarma, ochutnávky, DJ's, party stan či dětský zábavní park vč. skákacího hradu, malování na obličej apod.!

Přijď se pobavit s rodinou nebo přáteli na Prague Ice Cream Festival

Foto: Prague Ice Cream Festival

Vyberte toho nejlepšího zmrzlináře

Tento ročník budou moci sami návštěvníci rozhodnout o nejlepším zmrzlináři festivalu. Hlasovat může každý dospělý účastník, který si vstupenku zakoupí. Stačí, aby zapsal své jméno spolu s telefonním číslem a nejoblíbenějším zmrzlinářem na rub tiketu a vhodil ho do připraveného boxu, který bude umístěn v areálu. Vstupenky hlasujících budou slosovatelné o hodnotné ceny, které do soutěže věnují partneři festivalu a vystavovatelé. „Hlasovat se bude do 17. hodiny, slavnostní vyhlášení 3 nejlepších zmrzlinářů je pak plánováno kolem půl sedmé před koncem celého festivalu.“

Bohatý hudební program

Hudební program bude rozdělen na dvě části - první (cca 10:00 - 15:00) bude přizpůsobena dětského zábavnímu parku, druhá odpolední (cca 15:00 - 19:00) uvedene chilloout klubovou hudbu v podání Dj MILL a DJ Spectral. V rámci druhé části bude také vyhlášen nejoblíbenější zmrzlinář a vylosovány ceny pro návštěvníky!

Slosovatelné vstupenky

  • Studenti do 26 let** a děti a mládež nad 120 cm: 80,-*
  • Standardní vstupné v předprodeji (do 25.6. 12h): 110,-
  • Standardní vstupné na místě: 150,-

Zvýhodněné balíčky:

  • Rodinné vstupné* (2 x vstup + 2 x student/dítě do 26 let**): 300,-
  • VIP Set* (vstup, taška a triko festivalu, dárky od MEC3, Zomato, Beverage&Gastronomy, Fruitisimo, neomezené nealko Koli, 5 x zmrzlina MEC3): 500,-

**18-26 let potvrzení o studiu

Pojďte s námi soutěžit

Chcete vyhrát volný vstup na Prague Ice Cream Festival? Máme pro vás soutěž o tři vstupenky na tuto akci. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

Kde se festival koná?

a) Výstaviště Holešovice

b) Petřín

c) Letenské sady

Správné odpovědi zasílejte do 5. června 2016 na adresu soutez@mediaadvice.cz s označením ICE CREAM. Výherci budou kontaktování e-mailem.

Více na: Prague Ice Cream Festival

Autor: Redakce Můžeme jíst zdravěji

Partneři Můžeme jíst zdravěji