Soutěž: Ideální lehká snídaně – Mysli Lehké a Křehké

Aktuálně 10. 2. 2018

Jak nejlépe jídelníček dostat do zdravých kolejí? Začněme rovnou u snídaně! A jaká je ta nejlepší? Podle nutričních specialistů je ideální zdravou a vyváženou volbou mix různých druhů vloček doplněný o semínka, ořechy nebo o sušené ovoce.

Soutěž: Ideální lehká snídaně – Mysli Lehké a Křehké

Foto: Emco

Ovocné či semínka s oříšky?

Díky Emcu si takovou ranní misku snídaně nemusíte míchat sami. Na trh totiž nedávno uvedlo jedinečnou produktovou řadu Mysli Lehké a Křehké, které jsou jedinečné svými 4 druhy celozrnných vloček. Ovesné, ječné, žitné a pšeničné vločky jsou speciálně upravené a díky tomu zaručují lehkost a křehkost v každém soustu.

Emco tento druh Mysli vytvořilo ve dvou chuťových variantách, a tak si můžete vybrat mezi zázračnými brusinkami se super ovocem goji, která je známá jako bohatý zdroj železa a vitaminu C. Nebo můžete dát přednost druhé variantě se semínky a ořechy, kde není žádný přidaný cukr. Ať už si však vyberete kteroukoli variantu, přirozený zdroj vlákniny a snížení cholesterolu vám zaručí obě.

Doporučená MO cena za balení 550 g je 87,90 Kč.

Pojďte s námi soutěžit

Jaké ovoce najdete v novém Mysli Lehké a Křehké?

a) meruňky

b) jahody

c) brusinky

Správné odpovědi zasílejte do 22. února na soutez@mediaadvice.cz s heslem EMCO. Pro tři výhrce máme připravený balíček od společnosti Emco. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Autor: Redakce Můžeme jíst zdravěji

Partneři Můžeme jíst zdravěji