Soutěž: Je to tak snadné – recepty na každý den

Aktuálně 30. 11. 2018

Gwyneth Paltrow přináší přes 130 svých oblíbených receptů na výborná a zdravá jídla – některá z nich neobsahují cukr, lepek ani laktózu. Přijdou vám vhod ve chvíli, kdy začnete přemýšlet o tom, že si objednáte něco nezdravého, protože máte hlad a málo času. Najdete tu inspiraci na všechny denní chody, od jednoduchých snídaní až po pohodové večeře.

Soutěž: Je to tak snadné – recepty na každý den

Nedovolte, aby vám hektické každodenní tempo zabránilo vychutnat si výtečné jídlo s těmi, které máte nejraději. Zařaďte tyto recepty do svého kuchařského repertoáru ke spokojenosti celé vaší rodiny!

Je to tak snadné – recepty na každý den

  • Gwyneth Paltrow
  • 288 stran, 499 Kč

"Když jsem se rozhodla, že napíšu tuhle knihu, začala jsem pátrat u svých přátel a kolegů a ptát se jich, jaký druh kuchařky jim na trhu schází, jakou by si oni sami představovali. Všichni měli podobné přání: chtěli sbírku receptů, podle nichž zvládnou uvařit opravdu snadno, bez náročných příprav, odreagují se po náročném pracovním dni v kuchyni a připraví skvělé, ale rychlé jídlo.

Kvalitní a chutné jídlo nemusí být složité na přípravu, není nutné jeho přípravou strávit celé dny. Tuto knížku považuji za jakousi cestovní mapu: svépomocnou kuchařskou knihu pro chronicky zaneprázdněné kuchaře a kuchařky. Přeju vám, abyste s její pomocí strávili čas v kuchyni podle svých představ!" Gwyneth Paltrow, z předmluvy

Pojďte s námi soutěžit

Kolik receptů kniha obsahuje?

a) přes 30

b) přes 80

c) přes 130

Správné odpovědi zasílejte do 14. prosince 2018 na soutez@mediaadvice.cz s heslem GWYNETH, kdy vylosujeme jednoho, pro kterého máme připravený výtisk knihy Je to tak snadné – recepty na každý den. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Autor: Redakce Můžeme jíst zdravěji

Partneři Můžeme jíst zdravěji