Soutěž: Nalaďte se na pohodovou vlnu zábavy s pivními mixy

Aktuálně 9. 7. 2018

Ochucená piva zaznamenala v České republice v posledních letech skutečný boom. Vyznačují se většinou nižším obsahem alkoholu, ale zároveň si zachovávají hořkou chuť piva doplněnou příměsí například citrusových plodů. Ovocný pivní mix navodí letní atmosféru za každého počasí a naladí vás na pohodovou vlnu zábavy s vašimi přáteli.

Soutěž: Nalaďte se na pohodovou vlnu zábavy s pivními mixy

Jaké osvěžení doporučuje Petr Kostelecký, sládek Pivovaru Litovel?

Litovel Černý Citron – ležák s chutí citronu dostupný i jako nealko

Nejde o klasický radler, tedy pivo smíchané s limonádou, ale o pivní mix s osvěžující sílou citronu a 4 % alkoholu. Harmonická hořkost litovelského Černého Citronu je podtržená temnou barvou získanou z praženého sladu. Pro ty, kteří si chtějí dopřát nealkoholické osvěžení, je pivo Černý Citron nealko. Orientační cena: 20 korun (plechovka – alko verze), 16 korun (plechovka – nealko verze)

Litovel Pomelo – nealko pivní mix

Míchaný nápoj z nealkoholického piva s příchutí pomela se vyznačuje vůní a chutí směsi tropických citrusových plodů. Snoubí se v něm jemná hořkost piva s chutí a barevným odstínem pomela, příjemným řízem a plností klasicky vařených piv Litovel. Skvělý pro letní cestování! Orientační cena: 16 Kč (plechovka)

Pojďte s námi soutěžit!

Chcete vyhrát 5x balíček s pivním mixem Litovel Černý Citron? Stačí odpovědět na následující jednoduchou otázku.

Kolik procent alkoholu obsahuje Litovel Černý Citron?

a) 2 %

b) 4 %

c) 6 %

Správné odpovědi zasílejte do 14. července 2018 na soutez@mediaadvice.cz s heslem CITRON, kdy vylosujeme pět výherců. Výherce bude kontaktován e-mailem. Soutěže se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18 let.

Autor: Redakce Můžeme jíst zdravěji

Partneři Můžeme jíst zdravěji