Soutěž o knihu Jak zhubnout a už nikdy nepřibrat

Aktuálně 23. 10. 2017

S problémy s váhou se potýká většina z nás, bojujeme s ní seč nám síly stačí, ale leckdy marně. Kdo z nás by neznal výkyvy váhy nebo obávaný jojo-efekt? Autorka knihy Jak zhubnout a už nikdy nepřibrat přichází s novým pohledem na danou problematiku a radí, jak začít nanovo.

Soutěž o knihu Jak zhubnout a už nikdy nepřibrat

Která z žen by neznala obávaný jojo-efekt? Celoživotně bojujete s váhou, a když už se konečně dostanete na tu svou vysněnou, najednou se váha „zhoupne“ a jste tam, kde jste byly. Můžete začít nanovo.

Hubnutí je běh na dlouhou trať

Lhali bychom, kdybychom vám tvrdili, že boj s nadváhou bude nyní „procházka růžovým sadem“. Bude to dřina, ale poradíme vám, jak tu dřinu zvládnout co nejlépe a pokud možno s dlouhotrvajícím účinkem. Jak říká autorka této publikace: „Každá z nás s něčím v životě bojuje, a my, které bojujeme s nadváhou, bychom si měly uvědomit, že hubnutí není sprint, ale běh na dlouhou trať.“ A proto radí:

  • Mějte se rády a pochvalte se!
  • Hodně spěte a taky někdy lenošte!
  • Nestresujte se kvůli maličkostem!
  • Nezapomínejte na své přátele!
  • Dejte si občas skleničku vína, kávu, čokoládu a užijte si to!

Kdo je autorka knihy?

MUDr. Dita Pichlerová je lékařka s atestací z vnitřního lékařství a téměř dvacetiletou praxí v diabetologii a obezitologii. Zabývá se i nutričním poradenstvím a psychologií obézních. Od roku 2009 pracuje na OB klinice Praha, kde se věnuje komplexní léčbě obezity a metabolického syndromu, včetně indikací k bariatrické chirurgii. Je odborným garantem nutričních poraden, publikuje v českých odborných i populárních časopisech.

Soutěžte s námi!

Chcete vyhrát knihu "Jak zhubnout a už nikdy nepřibrat?" - stačí odpovědět na následující jednoduchou otázku. 

Co představuje zkratka BMI?

  • a) bariatrický metabolický index
  • b) index tělesné hmotnosti
  • c) kožní onemocnění

Správné odpovědi zasílejte do 6. listopadu na soutez@mediaadvice.cz s heslem KNIHA. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Autor: Redakce Můžeme jíst zdravěji

Partneři Můžeme jíst zdravěji