​Soutěž o nejlepší inovativní potravinářský výrobek byla vyhlášena

Aktuálně 28. 4. 2014

Potravinářská komora České republiky a Česká technologická platforma pro potraviny vyhlašují první ročník soutěže Cena prezidenta Potravinářské komory ČR o nejlepší inovativní potravinářský výrobek. Cílem této soutěže je podpora českých potravin a jejich výrobců a především vyzvednutí českých inovativních potravinářských výrobků.

​Soutěž o nejlepší inovativní potravinářský výrobek byla vyhlášena

Vítězné potravinářské výrobky budou prezentovány a komunikovány směrem k laické i odborné veřejnosti, a to na úrovni ČR i na úrovni mezinárodní. Výrobcům budou také zprostředkovány kontakty a možnost konzultace pro jejich další inovativní rozvoj.

Přihlášení výrobků probíhá v termínu od 24. 4. 2014 do 30. 6. 2014. Přihláška není zpoplatněna. Jeden výrobce může přihlásit do soutěže více svých výrobků, nicméně každý výrobek musí být přihlášen na samostatné přihlášce. Do soutěže mohou být přihlášeny nové nebo významně zdokonalené výrobky, které byly uvedeny výrobcem na trh v posledních třech letech. Podmínkou přihlášení je řádné vyplnění přihlášky do soutěže, která je umístěna na internetových stránkách www.foodnet.cz a včasné zaslání organizátorovi soutěže. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne na výstavě Země živitelka v Českých Budějovicích, která se koná v termínu od 28. 8. 2014 do 2. 9. 2014.

Autor: Potravinářská komora ČR

Partneři Můžeme jíst zdravěji