Soutěž: Vychutnejte si léto s pivními mixy z Litovle

Aktuálně 2. 8. 2017

Nemusíte jezdit zrovna k moři nebo na přeplněná koupaliště, abyste se o prázdninách osvěžili. Ovocný pivní mix navodí letní atmosféru a naladí vás na pohodovou vlnu zábavy s vašimi přáteli. Ochucená piva zaznamenala v České republice v posledních letech skutečný boom, jsou totiž tím pravým pro horké letní dny. Vyznačují se většinou nižším obsahem alkoholu, ale zároveň si zachovávají hořkou chuť piva doplněnou příměsí například citrusových plodů. 

Soutěž: Vychutnejte si léto s pivními mixy z Litovle

Foto: 123rf.com

Jaké letní osvěžení doporučuje Petr Kostelecký, sládek Pivovaru Litovel?

Litovel Černý Citron – ležák s chutí citronu dostupný i jako nealko

Nejde o klasický radler, tedy pivo smíchané s limonádou, ale o pivní mix s osvěžující sílou citronu a 4 % alkoholu. Harmonická hořkost litovelského Černého Citronu je podtržená temnou barvou získanou z praženého sladu. Pro ty, kteří si chtějí dopřát nealkoholické osvěžení, je pivo Černý Citron nealko.

Orientační cena: 20 Kč (plechovka – alko verze), 16 Kč (plechovka – nealko verze)

Litovel Pomelo – nealko pivní mix

Míchaný nápoj z nealkoholického piva s příchutí pomela se vyznačuje vůní a chutí směsi tropických citrusových plodů. Snoubí se v něm jemná hořkost piva s chutí a barevným odstínem pomela, příjemným řízem a plností klasicky vařených piv Litovel. Skvělý pro letní cestování!

Orientační cena: 16 Kč (plechovka)

Litovel Červený Pomeranč – příjemná směs tropické chuti a piva z Hané

Míchaný alkoholický nápoj z výčepního piva s příchutí červeného pomeranče voní a chutná po tropických citrusových plodech. Potěší jemnou hořkostí piva s chutí a barevným odstínem červeného pomeranče, příjemným řízem a plností klasicky vařených piv Litovel. Ideální pro osvěžení kdekoli!

Orientační cena: 17 Kč (plechovka)

Pojďte s námi soutěžit!

Po kterém slavném sportovci pojmenoval Pivovar Litovel jedno ze svých piv?
  • a) Gustavu Frištenském
  • b) Lukáši Krpálkovi
  • c) Emilu Zápotockém
Správné odpovědi zasílejte do 16. srpna na soutez@mediaadvice.cz s heslem LITOVEL. Pro pět výherců máme nachystané balíčky piva Litovel (12 ks Litovel Černý Citron alko, 12 ks Litovel Černý Citron nealko + dárkové předměty). Výherci budou kontaktování e-mailem. Soutěž se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18 let.

Autor: Redakce Můžeme jíst zdravěji

Partneři Můžeme jíst zdravěji