Užijte si den plný sladkostí na Prague Cake Festivalu

Aktuálně 22. 10. 2017

Milujete sladké dobroty, jako jsou dorty, perníčky, koblihy, muffiny, koláče anebo macronky? V tom případě si nesmíte nechat ujít Prague Cake Festival v pražském Orea Hotelu Pyramida, který se bude konat v sobotu 11. listopadu. Neváhejte a vydejte se vstříc sladké sobotě plné neotřelých delikates.

Užijte si den plný sladkostí na Prague Cake Festivalu

Ochutnejte sladké z celého světa

Ať už máte rádi klasické české zákusky nebo francouzské speciality, na Prague Cake Festivalu si přijdete na své. Můžete ochutnat od každého vystavovatele něco, a pak to, co si vaše chuťové buňky zamilují odnést domů za speciální festivalové ceny. Kromě toho, že můžete ochutnávat, jsou na programu také akce a různé workshopy, kdy se podíváte na triky profesionálů, kteří ukáží více ze světa pečení a zdobení. Chybět nebudou ani soutěže o sladké ceny a aktivity i pro ty nejmenší návštěvníky. Každý návštěvník navíc obdrží los do tomboly, která bude losována třikrát během dne – v 11:00, ve 13:00 a v 17:00.

Kdy, kde a za kolik?

Třetí ročník unikátní akce pro milovníky sladkých delikates se koná od 10:00 do 19:00 v sobotu 11. listopadu v Orea Hotelu Pyramida, na adrese Bělohorská 24, Praha 6. Vybírat můžete z několika kategorií vstupného, základní vstupné v předprodeji za 200 Kč (na místě 250 Kč) zahrnuje 5 degustačních porcí a je časově omezené. VIP vstupenka je na vstup po celý den a zahrnuje welcome drink a 10 degustačních porcí. Vstupné si můžete zakoupit na místě, anebo v předprodeji na www.goout.net.

Autor: Redakce Můžeme jíst zdravěji

Partneři Můžeme jíst zdravěji