V Jičíně se uskuteční 2. ročník Jičínského Food Festivalu

Aktuálně 12. 5. 2016

S příchodem léta se v prostorech Zámeckého parku v Jičíně uskuteční již druhý ročník Jičínského Food Festivalu. Po úspěšném absolvování prvního ročníku opět přinášíme všem milovníkům dobrého jídla i lahodných nápojů nevšední gastronomické zážitky, o které se postarají šéfkuchaři vybraných restaurací z regionu Český ráj a nejen jeho okolí.

V Jičíně se uskuteční 2. ročník Jičínského Food Festivalu

Foto: Jičínský Food Festival

Představí se vybrané pivovary

V zámeckém parku se budou podávat výtečné delikatesy přímo z rukou mistrů svého oboru a to vše pod širým nebem. Při této příležitosti připraví jednotliví vystavovatelé vybrané speciality zdůrazňující filozofii svého podniku a to vše za použití prvotřídních surovin. V rámci druhého ročníku se mohou návštěvníci nově těšit na sekci „Street Food“, neboť chceme Jičíňákům přinést do města něco nového a speciálního. Další novinkou budou také pivní slavnosti vybraného pivovaru. 

Barmanská show i soutěž Gril roku

První ročník festivalu navštívilo více než 5 tisíc návštěvníků a v rámci druhého ročníku očekáváme podobnou návštěvnost. Během festivalu bude opět probíhat celodenní doprovodný program a návštěvníci se mohou těšit na divadelní, taneční a hudební vystoupení, barmanskou show, různé prezentace vystavovatelů, soutěže a program pro děti. V rámci festivalu zároveň proběhne vyhlášení soutěže Gril roku.

Kdy: sobota 18. června 2016 

Kde: Zámecký park v Jičíně

Pojďte s námi soutěžit!

Chcete vyrazit na 2. ročník Jičínského Food Festivalu? Máme pro vás soutěž 4x 2 vstupenky na tuto akci. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

Ve kterém kraji leží město Jičín?

a) Pardubický kraj

b) Královehradecký kraj

c) Jihočeský kraj

Správné odpovědi zasílejte do 26. května 2016 na adresu soutez@mediaadvice.cz s označením JIČÍN. Výherci budou kontaktování e-mailem.

Autor: Redakce Můžeme jíst zdravěji

Partneři Můžeme jíst zdravěji