Soutěž: Veselá Veverka přichází s křupavým mlsáním bez výčitek

Farmy a prodejny 10. 10. 2018

Až budete příště přemýšlet nad rychlým, chutným a ideálně také zdravým řešením malého hladu nebo velké chuti mlsat, vzpomeňte si na Veselou Veverku. V této síti specializovaných prodejen se sušeným ovocem a oříšky si určitě vyberete něco dobrého na zub. A nebudete při tom muset rezignovat na chuť, kvalitu či zdraví.

Soutěž: Veselá Veverka přichází s křupavým mlsáním bez výčitek

Nápad ze Skotska

Příběh Veselé Veverky se začal psát v roce 2004. Nápad vytvořit prodejnu oříšků a sušeného ovoce, která by byla skutečně po ruce, se zrodil v hlavách studentů Petra a Alexe při brigádě ve Skotsku. První Veverka se usídlila v obchodním centru v Ostravě a odtud se rozšířila do nákupních míst po celé České republice a záhy překročila také hranice.

Ochutnejte i exotické speciality

Dnes je v Česku k dispozici 26 prodejních míst, kam se mohou zákazníci vydat pro křupavé lahůdky, které odpovídají těm nejnáročnějším kvalitativním standardům. Vybírat můžete z opravdu pestré nabídky - od tradičních a známých oříšků a ovoce, přes exotické druhy jako jsou pražené makadamy, mochyně peruánská, ibišek či kustovnici čínskou až po cukrovinky pro mlsné jazýčky.

Ochutnejte slunečnice v barevné čokoládě, šumivé dudlíky, rahat lokum známý také jako turecké potěšení nebo lékořicové krémové špalíčky. Vydejte se pro rychlou svačinku, originální dárek nebo pro něco dobrého na zub pro zlepšení dne. Ve Veselé Veverce vždy najdete to pravé a milý personál umí poradit. Stačí se porozhlédnout po vašem obchodním centru nebo nakupovat z pohodlí domova na www.vesela-veverka.cz.

Pojďte s námi soutěžit

Chcete vyhrát balíček oříšků od společnosti Veselá Veverka v hodnotě 500 Kč? Stačí odpovědět na následující jednoduchou otázku.

Kolik prodejen po celé ČR společnosti Veselá Veverka naleznete?

a) 6

b) 26

c) 46

Nápovědu hledejte na www.vesela-veverka.cz.

Správné odpovědi zasílejte do 23. října 2018 na soutez@mediaadvice.cz s heslem VEVERKA, kdy vylosujeme pět výherců. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Autor: Redakce Můžeme jíst zdravěji

Partneři Můžeme jíst zdravěji