Rady & tipy

Jak zhubnout po porodu

Rady & tipy 16. 9. 2017
Jak zhubnout po porodu

Je to pár dní nebo týdnů, co jste se vrátila domů z porodnice, a celý váš svět se točí kolem čerstvě narozeného miminka. I když vás péče o něj plně zaměstnává, pravděpodobně si někde ve chvílích volna zoufáte nad tím, jak zhubnout a dostat se zpět na svoji obvyklou váhu. Jak má novopečená maminka zhubnout, aby zároveň neuškodila svému dítěti? celý článek »

Skladujte potraviny tak, aby vydržely co nejdéle čerstvé!

Rady & tipy 15. 9. 2017
Skladujte potraviny tak, aby vydržely co nejdéle čerstvé!

Správné skladování potravin není důležité jen z toho hlediska, abychom v domácnosti ušetřili co nejvíce místa, ale zejména z toho důvodu, abychom nakoupené potraviny udrželi co nejdéle čerstvé. Každý Čech podle statistik ročně vyhodí přes 170 kilogramů, stačí přitom nakupovat s rozumem a při uskladňování potravin se řídit pár jednoduchými zásadami. celý článek »

Nepodceňujte pitný režim vašeho školáka!

Rady & tipy 14. 9. 2017
Nepodceňujte pitný režim vašeho školáka!

Každý z nás už určitě slyšel o tom, jak důležité je dodržovat správný přísun tekutin. Plnohodnotný pitný režim a dostatečný příjem minerálů, vitamínů a stopových prvků je totiž nezbytný pro naše zdraví. O tom, co a kolik toho vypijeme my dospělí, si rozhodujeme sami. Nesmíme ale opomíjet ani pitný režim našich potomků. Jaké nápoje je nejvhodnější dětem přibalit do školní aktovky?  celý článek »

Doplňky stravy – jak je vybírat a na co si dávat pozor

Rady & tipy 7. 9. 2017
Doplňky stravy – jak je vybírat a na co si dávat pozor

Minerály, vitaminy a další důležité látky jsou pro správné fungování našeho organismu nepostradatelné. Málokdo však pokryje základní potřebu těchto živin jen ze stravy. To se pak odráží na našem duševním i fyzickém stavu. Deprese, alergie, problémy s tlakem, nemoci pohybového aparátu, infarkty a mnoho dalšího – to vše je spojené s nesprávnou životosprávou. Některé látky chybí v důsledku špatné stravy, některé si tělo v dostatečné míře zkrátka nevyrobí. V takových případech přicházejí na řadu doplňky stravy. celý článek »

Partneři Můžeme jíst zdravěji