Se Sedlčanským Tuplákem bude mít grilování ty správné grády

Rady & tipy 28. 6. 2017

Stejně tak, jako k tradici našeho národa patří pivo jako křen, jsou Češi nadšenci do grilování. Sedlčanský pojí tyto dvě naše výsady a uvádí na trh nový hermelín Sedlčanský Tuplák, který je pro letní grilovačku přímo stvořený. Pojmenování si vysloužil nejen kvůli tomu, že se skvěle hodí k pivu, ale i pro jeho maxi velikost. Jeho receptura je vymyšlená přesně tak, aby bylo sýrové jádro po ogrilování pěkně kompaktní, ale pružné a jemné, s delikátní chutí, kterou Sedlčanský Tuplák přináší ve třech variantách.

Se Sedlčanským Tuplákem bude mít grilování ty správné grády

Každý rok se těšíme, až po zimě zesílí slunce a my budeme moct rozžhavit grily, pozvat své přátele a rodinu, užít si báječné jídlo a pohodovou atmosféru. K úspěšné grilovačce je potřeba mít pár dobrých receptů v rukávu a skvělé nápoje v lednici. A jak zvládnout přípravy tak, abyste ušetřily trochu času? Zásobte se Sedlčanským Tuplákem na gril, který nejen, že ušetří hodně času při vymýšlení perfektního receptu, ale blýsknete se jím před svými blízkými. Nechte jeho chuť vyniknout ve snadných receptech, na kterých si pochutná každý a zejména ten, kdo si k němu připije z oroseného tupláku plného pěnivého moku.

Vodácký Tuplákový HermBurger

Ingredience na 2 porce:

 • 1 balení Sedlčanský Tuplák s pepřem
 • 2 bulky
 • 1 rajče
 • 1 červená cibule
 • pevnější alobal

Postup:

Nejprve Sedlčanský Tuplák vyjměte z obalu. Hermelíny potřete trochou oleje a zabalte do alobalu. Vložte je na rozpálený gril. Cibuli nakrájejte na kolečka a opečte na grilu. Housku rozkrojte napůl a také ji dejte na gril rozpéct. Když je vše ugrilované, je čas sestavit hermburger. Na spodní́ část bulky dejte ogrilovaný Tuplák, na něj kolečko rajčete, opečenou cibulku a vše přiklopte horní částí bulky.

NÁŠ TIP: Ogrilovanou housku potřete hořčicí, kečupem nebo barbecue omáčkou.

Grilovací novinky 2017-Sedlčanský

Sedlčanský Tuplák na gril

Hermelín na gril neochucený, který si můžete dochutit podle své chuti – fantazii se meze nekladou. Pro inspiraci k přípravě můžete použít recept uvedený na zadní straně. Balení obsahuje dva větší sýry.

 • Hmotnost: 240g
 • Doporučená cena: 69,90

Sedlčanský Tuplák na gril s bylinkami

Hermelín na gril již ochucený bylinkami pro jednoduché grilování – stačí jen zabalit do alobalu, ugrilovat a hned můžete podávat. Balení obsahuje dva větší sýry.

 • Hmotnost: 240g
 • Doporučená cena: 69,90

Sedlčanský Tuplák na gril s pepřem

Hermelín na gril již ochucený drceným pepřem pro jednoduché grilování – stačí jen zabalit do alobalu, ugrilovat a hned můžete podávat. Balení obsahuje dva větší sýry.

 • Hmotnost: 240g
 • Doporučená cena: 69,90

Pojďte s námi soutěžit

Z kolika příchutí Sedlčanského Tupláku máte na výběr?

a)1

b)2

c)3

Napište nám správnou odpověď na soutez@mediaadvice.cz s označením TUPLÁK  a my 12. ČERVENCE vylosujeme výherce, kteří obdrží dárkové balení Sedlčanského Tupláku. skleněný litrový tuplák a obracečku na grilování.

Autor: Redakce Můžeme jíst zdravěji

Partneři Můžeme jíst zdravěji