Tip na zdravé jídlo včetně soutěže

Rady & tipy 10. 6. 2018

Máte rozlítaný den, spoustu povinností, samé schůzky a pochůzky? Nemáte čas se kvalitně a dobře najíst a nechcete se odbýt fast foodem? Přinášíme vám tip na zdravou a nízkokalorickou stravu.

Tip na zdravé jídlo včetně soutěže

Už jste slyšeli o Realfood?

RealFood je komplexní, vyvážené, nízkosacharidové a nízkokalorické jídlo, které dodá tělu 100 % potřebných látek v té nejlepší možné kvalitě. Jeho příprava zabere chviličku. RealFood dáte do šejkru, zalijete vodou nebo mlékem, protřepete a je to. Nápoj můžete mít u sebe připravený a sáhnout po něm kdykoliv během dne, když nestíháte běžné kvalitní jídlo.

Složení a příchutě

RealFood se zcela obejde bez přidaného cukru, soli, sóji či jakýchkoliv zahušťovadel, stabilizátorů, konzervantů nebo umělých barviv. Je vhodný i pro většinu alergiků, neobsahuje lepek, laktózu či oříšky.

Jeho sametovou chuť ocení i největší gurmáni. Vybrat si můžete z pěti příchutí - California Strawberry (jahodová), French Vanilla (vanilková), Peruan Chocolate

(čokoládová), Pure Natural (naturální) a netradiční Czech Poppy (maková). RealFood se proto jen tak nepřejíte a neomrzí vás stále dokola ta samá chuť.

Soutěž o balení Realfood

Vyhrajte balení RealFood, ochutnejte a zpříjemněte si některé ze svých hektických dnů. Stačí odpovědět na otázku a správnou odpověď  zaslat do  do 24. června 2018 na soutez@mediaadvice.cz s heslemRealfood. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Soutěžní otázka zní:

Kolik vitamínů najdete v každé z příchutí RealFood?

  • a)5
  • b)10
  • c)15

Nápovědu naleznete na www.realfood.co

Autor: Redakce Můžeme jíst zdravěji

Partneři Můžeme jíst zdravěji