Rady & tipy

Kam na burger v Praze, Brně a Ostravě?

Rady & tipy 5. 11. 2018
Kam na burger v Praze, Brně a Ostravě?

Burgery patří mezi nejoblíbenější pokrmy, proto se na ně zaměřuje stále více restaurací. Vybrat to nejlepší místo, kam zajít na poctivý burger, tak může být někdy obtížné.Zákazníci Dáme jídlo vybrali nejlepší burgrárny ve třech největších městech České republiky. A které podle nich zvítězily? V Praze vedou burgery od Hombre del Mundo a Street Burger Bistra. V Brně je favoritem Pizza Zakki a v Ostravě Angel Grill, Stánek U Aleše a Burger jako kráva. celý článek »

Proč poslouchat své tělo?

Rady & tipy 30. 10. 2018
Proč poslouchat své tělo?

Bolí vás břicho a máte průjem, když před sebou máte nepříjemné povinnosti nebo nestíháte? Tak pozor! Stres je totiž hlavním spouštěcím faktorem syndromu dráždivého tračníku. Ten se vyznačuje opakovanými bolestmi břicha a průjmem, zácpou nebo nadýmáním a z vlastní zkušenosti ho zná 15 % z nás. celý článek »

Vyzkoušejte exotické plody kaki v lahodných receptech

Rady & tipy 28. 10. 2018
Vyzkoušejte exotické plody kaki v lahodných receptech

Vyrostlo ve slunné Valencii ve Španělsku a představuje výtečnou zdravou svačinku a skvělou ingredienci do vaření i pečení. Kaki Persimon Bouquet si zkrátka zamilujete na první ochutnání. Právě teď ho můžete najít na pultech obchodů - sezóna kaki totiž právě začíná! Na první pohled vypadá jako oranžové rajče. Měkký plod bez pecek se však neřadí mezi zeleninu. Tento „pokrm bohů“ je velmi zdravý - posiluje imunitu, obsahuje vitamíny, vlákninu a důležité minerály, upravuje zažívání a příznivě působí také na snižování hladiny stresu. celý článek »

Partneři Můžeme jíst zdravěji